Filtruj
Cena
  • od
    do

Kolejną kategorią zabawek, którą pragniemy przedstawić, są drewniane kolejki. Chyba nie ma rzeczy, która bardziej kojarzy się rodzicom i dziadkom z czasami beztroskiego dzieciństwa, jak właśnie kolorowa lokomotywa z rzędem wagonów wykonanych z drewna. Mimo upływu lat jej popularność nie spada i dokładnie tyle samo frajdy potrafi sprawić maluchom również i dziś. Oferujemy kilka wariantów tej najbardziej klasycznej i ponadczasowej zabawki ze wszystkich propozycji dla dzieci.

WAGONIKI Z AFRYKI – Trefl - drewniany pociąg ze zwierzętami WAGONIKI Z AFRYKI – Trefl - drewniany pociąg ze zwierzętami
Producent: TREFL
Cena:

72,00 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 80,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pociąg drewniany - odczepiane wagoniki - do ciągnięcia Pociąg drewniany - odczepiane wagoniki - do ciągnięcia
Producent: Kłosek
Cena:

80,00 zł

Cena regularna: 119,90 zł

Najniższa cena: 83,93 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PASTELOVE WAGONIKI - Trefl - drewniany pociąg PASTELOVE WAGONIKI - Trefl - drewniany pociąg
Producent: TREFL
Cena:

63,00 zł

Cena regularna: 70,00 zł

Najniższa cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HEJKA KOLEJKA! - Trefl - drewniana kolejka HEJKA KOLEJKA! - Trefl - drewniana kolejka
Producent: TREFL
Cena:

76,50 zł

Cena regularna: 85,00 zł

Najniższa cena: 85,00 zł
  • promocja

Tradycyjne kolejki drewniane we współczesnej odsłonie

Niejeden rodzic, a już tym bardziej dziadek czy babcia, z pewnością pamięta czasy dzieciństwa, w których bawił się własną drewnianą kolejką. Pomimo rozwoju w zakresie technologii do dziś pozostaje to jednym z najbardziej trafionych i uniwersalnych prezentów dla malucha. Spójrzmy prawdzie w oczy – układanie torów, łączenie ze sobą elementów w kolejne wagony, czy też  tworzenie całej infrastruktury wokół pociągu sprawia każdemu dziecku (i również wielu dorosłym) mnóstwo frajdy. Kolejki z drewna pozwalają na trenowanie zdolności manualnych, zwiększają zdolności motoryczne i pozwalają ćwiczyć i kształtować wyobraźnie i kreatywność dziecka. Wszystko to podczas doskonałej zabawy.

Kolejki drewniane do składania

Drewniane kolejki to idealna alternatywa dla układanek i puzzli, a tym bardziej dla nowoczesnych, plastikowych zabawek na baterię, które nadmiarem bodźców audiowizualnych potrafią zmęczyć malucha i nadwyrężyć jego siły. Tradycyjne i piękne w swej prostocie drewniane kolejki to idealny wybór zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Oferowane przez nas produkty pozwalają także na zbudowanie własnej wersji pojazdu szynowego, gdyż części, z których się ją składa, są kompatybilne z pozostałymi częściami z danej kolekcji. Jest to więc wspaniałe narzędzie do zabawy, które jednocześnie wpływa na kreatywność, myślenie przestrzenne, koordynację ruchową oraz motorykę.

Ekologiczne kolejki drewniane

Jedną z najważniejszych cech drewnianych kolejek prezentowanych w poniższej kategorii jest bezpieczeństwo i trwałość wykonania. Ze względu na niezwykłą wytrzymałość drewna, z którego zostały wyprodukowane nasze ręcznie robione zabawki, kolejki to piękna pamiątka, która może w niezmienionej formie być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ponadto surowiec, jakim jest naturalne drewno to gwarancja dbałości o środowisko naszej planety. Na pewno nie jest to bez znaczenia w przypadku rodziców, którzy od małego zapoznają swoje pociechy z ideą dbania o naszą planetę. Pozbawione są one także szkodliwych środków chemicznych i w całości dekorowane są za pomocą naturalnych farb ekologicznych.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl