Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu internetowego eco-zabawki.pl:

 

Przelew z odroczonym terminem płatności - dla placówek oświatowych!

Jeżeli kierujecie Państwo placówką oświatową i potrzebujecie fakturę z odroczonym terminem płatności to w naszym sklepie jak najbardziej jest taka możliwość. Prosimy wybrać w metodach płatności opcję "Faktura z odroczonym terminem" a  uwagach do zamówienia uwzględnić odbiorcę jeżeli ma figurować także na fakturze. Z zasady dajemy 14 dniowy okres płatności. Jeżeli potrzebny jest większy prosimy o wysłanie zapytania lub kontakt telefoniczny. Po akceptacji faktury, realizujemy zamówienie.

 

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Blue Media płatności Shoper

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

blue media płatności

 

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Numer konta bankowego 

BANK Pekao 

nr rachunku: 95 1240 4588 1111 0011 2224 0404

  • Soolido Group Sp. Z o. o.
  • Pawlikowice 291
  • 32-020 Wieliczka 
  • 6832127004

 

Opłata za pobraniem (COD)

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Zamówienia za pobraniem wymagają potwierdzenie mailowego lub telefonicznego. Pobranie realizujemy tylko za pośrednictwem kuriera DPD.

Karta dużej rodziny

 Miło nam poinformować że dołączyliśmy do programu Karta Dużej rodziny. W celu skorzystania z rabatu należy wpisać w koszyku kod: KDR i rabat zostanie naliczony. Produkty przecenione nie podlegają dodatkowej obniżce. W przypadku wybrania przecenionego lub promocyjnego towaru rabat zostanie naliczony od ceny sprzed obniżki. W celu weryfikacji prosimy o wpisanie w wiadomości do sprzedającego numeru karty.

 

Wszelkie pytania można zadawać mailowo na adres sklep@eco-zabawki.pl lub telefonicznie 570-235-105

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl