O firmie

Kim jesteśmy?

Eco-zabawki to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma, powstała w jednej z małych podkrakowskich miejscowości. W jej skład wchodzą młode, energiczne osoby, które podzielają wspólne pasje. Tak z miłości do natury i dzieci powstały eco-zabawki.

 

Troszkę więcej o nas? 

Dorastaliśmy na zabawkach starszego rodzeństwa. Często przekazując je jeszcze młodszym pokoleniom. Do dzisiaj po naszych rodzinach krążą drewniane, proste a jakże lubiane klocki i inne drewniane zabawki. Z tęsknoty za dzieciństwem i chęcią zaproponowania kolejnym generacjom podobnych wspomnień postanowiliśmy znów pobawić się ponadczasowymi zabawkami.

 

Dlaczego akurat zabawki drewniane? 

Łączy nas chęć zmieniania świata na lepsze. Wszędzie dookoła otacza nas plastik. Jest tani, wyprodukowany w Chinach i szybko się psuje. My natomiast stawiamy na to co wartościowe, trwałe i solidne. Kochamy przyrodę i chcemy promować to co naturalne i ekologiczne. Uważamy, że „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” więc od małego chcemy otaczać wszystkie pociechy tym co piękne i zdrowe.

Co więcej drewniane zabawki wspierają w rozwoju dziecięcej wyobraźni, kreatywności i ciekawości świata. Dzięki nim uczymy się przez zabawę.

 

Kogo wspieramy?

Podążając za maksymą „Cudze chwalicie, swego nie znacie!” stawiamy na rodzimych producentów. Pragniemy wspierać polskich rzemieślników, których rękodzieło bardzo doceniane jest za granicami kraju. Ręcznie dopracowane i dopieszczone przez nich zabawki to gwarancja wysokiej jakości i niepowtarzalności.

Cenimy sobie bezpieczeństwo i rozwój Waszych dzieci, dlatego jako producenci stworzyliśmy własną linię ręcznie robionych drewnianych zabawek marki „Draco”. Łączą one tradycje i nowoczesność. Docenią ją zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny.

 

Co dla ziemi?

Nasz świat jest pełen plastiku, którego nie sposób się już pozbyć. Chcąc uniknąć niepotrzebnych przedmiotów, które szybko wyrzucamy, gdy dziecko z nich wyrasta lub je popsuje - stawiamy na trwałe, solidne zabawki, które służyć będą długie lata. Ponadto stanowić będą wspaniałą ozdobę pokoju. Dbając o zdrowie dzieci i planety używamy jedynie naturalnych i ekologicznych farb i olejów do pokrycie drewna. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wysyłana przez nas drewniana zabawka była w biodegradowalnych opakowaniach. Wypełniacze, kartoniki itp. są wykonane z ekologicznych materiałów w poszanowaniu dla Matki Ziemi.

Zapraszamy do współpracy polskich producentów drewnianych zabawek. A naszym Klientom życzymy satysfakcji z nabytych zabawek. 

 

Zespół Eco-Zabawki.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl