Filtruj
Cena
  • od
    do

Drewniana karuzela do łóżeczka dla niemowlaka to jedna z najpiękniejszych propozycji zabawki, a zarazem wyposażenia dziecięcego pokoju. Charakteryzuje się tradycyjną, ponadczasową formą i solidnym wykonaniem, ponadto będąc w pełni ekologicznym produktem polskiej produkcji. Prezentujemy zarówno warianty do samodzielnej aranżacji, jak i gotowe zestawy.

Piękno i prostota naturalnych karuzeli do łóżeczka

Drewniana karuzela nad łóżeczkiem niemowlaka to zabawka o nieprzemijającym uroku, która zdobi i daje radość maluchom od wielu pokoleń. Dzisiaj wraca w nowoczesnej, udoskonalonej formie, wciąż jednak zachwycając piękną, prostą formą i tradycyjnym materiałem wykonania, jakim jest drewno. Prezentowane przez nas drewniane karuzele to zabawki powstałe z miłości do dzieci i natury, czego efektem są solidne, wytrzymałe i urzekające swoją stylistyką produkty autorstwa polskich projektantów. Wyjątkowo prosta konstrukcja, montaż, a także możliwość dowolnego dobierania drewnianych zawieszek czyni je ponadczasową zabawką, która może pozostać niezwykłą pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Karuzela do łóżeczka niemowlaka – montaż

Siłą proponowanych przez nasz sklep karuzeli dla niemowląt jest nie tylko uniwersalność, możliwość ciągłego wprowadzania nowych kształtów i kolorów i ponadczasowość formy, ale także niezwykła łatwość montażu. Aby złożyć ją w całość i przytwierdzić do dziecięcego łóżeczka nie są potrzebne bowiem żadne narzędzia czy śrubki, wystarczy jedynie umieścić ją we właściwy sposób na poręczy łóżka. Równie prosty jest proces wymiany drewnianych zawieszek, dzięki czemu maluch wciąż może zapoznawać się z nowymi dla siebie kształtami i barwami. Co więcej, drewniana karuzela dla niemowlaka jest wyjątkowo poręczna i nie stwarza żadnych trudności w transporcie.

Drewniana karuzela dla niemowlaka do zabawy i nie tylko

Karuzela, umieszczona w górnej części łóżeczka, przeznaczona jest dla maluchów już od pierwszych dni życia. Ma ona na celu stopniowo zapoznawać niemowlaka z otaczającym go światem poprzez obserwację różnorodnych form, kształtów, kolorów i figur geometrycznych, składających się na bardziej skomplikowane postacie, pojazdy i zwierzęta. Drewniana karuzela na podstawie swojego działania wpisuje się w myśl idei pedagogiki Montessori, pozwalając dziecku samodzielnie poznawać świat i zasady nim rządzące krok po kroku. Surowce, z których została wykonana karuzela, jest z kolei gwarancją bezpieczeństwa malucha.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl